Etkinlikler

  • YA-PA ANAOKULLARI MERKEZ OFİS

YILLIK YA-PA TAKVİMİ

Tarihi : Başlangıç Saati : Bitiş Saati :

YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULARI'nın yıl boyunca düzenlediği etkinlikler çığ gibi büyüyor veee... Her dönem bunlara yenileri ekleniyor.
 

* HER YIL; 1-7 EYLÜL'DE, OKUL ÖNCESİ EĞİTİM GÜNLERİ DÜZENLENİYOR.

Bu kampanyanın amacı, 3-6 yaş döneminin, bilimsel olarak eğitim çağı olduğu bilincini kazandırmaktır. Okul öncesi eğitimin önemi konusunda kamuoyu yaratmak amacıyla, her yılın 1-7 Eylül tarihleri arasında yapılmaktadır. Hedefimiz; anne, babaların çocukalarını anaokullarına göndermeyi teşvik etmek, 0-6 yaş grubu çocuklara kitap ve oyuncak almayı özendirmektir. 

* HER YIL EKİM AYININ 14-21'i ANITKABIR ZİYARETİ

Bu etkinliğin amacı Okullarımız velilerimiz arasındaki bağımızı güçlendirmek Atatürk İlke ve İnkilaplarının Önemini ve değerini Gerek Çocuklarımız gerekse Velirimize en verimli şekilde aktarmaktır. 

 

* HER YILBAŞI, ÇOCUKLARIMIZA KİTAP ARMAĞAN EDELİM KAMPANYASI YAPILIYOR.

Yılbaşında yetişkinleri, çocuklara herhangi bir şey yerine, kitap armağan etmeleri konusunda yönlendirmektedir. Çocuklara olumlu alışkanlık ve yaşama biçimi kazandıracak güzel kitaplar armağan etmek, yılbaşını daha da bir anlamlı kılacaktır. Ayrıca büyük işyerleri ziyaret edilerek, çalışanların ve müşterilerin çocuklarına promosyon olarak kitap armağan etmeleri sağlanmaktadır.

 

* BAYRAMDA ÇOCUKLARA KİTAP ARMAĞAN EDELİM KAMPANYASI.

Bayramlarda çocuklara şeker, çikolata gibi sağlığa zararlı gıdalar verileceğine, kitap armağan ederek, çağdaş bir gelenek başlatabiliriz. Bu etkinliklerin amacı; çocuklar ve velilerle kaynaşma sağlamaktır.

 

* HER ANAOKULUNA BİR KÜTÜPHANE.

Yurdunu ve çocukları seven her birey ve kurum, çocukların nitelikli yetişmesi için eğitim yuvaları açmak ister. Bunu yapamayanlar ise; ekonomik güçleri oranında, aynı işlevi gören YA-PA ürünlerinin olduğu bir kütüphane açarak, istedikleri bir okula armağan edebilirler. Bu kitaplıklar; Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından tespit edilmiş, ihtiyaç sahibi okullara, tarafımızca iletilir.

                                                                                                                                                                                

* BİR İLAÇ, BİR KİTAP KAMPANYASI

Bu kampanya, çocuk doktorlarının çocuğu sağlığına kavşitamin tavsiye ederken, zihinsel gelişmesi için kitap önermesi amacıyla ve çeşitli promosyon desteğiyle yürütülmektedir. İşbirliği yapılan çocuk doktorları YA-PA Çocuk Kulübü üyelerine vizite ücretinden yüzde 20 indirim uygulamaktadır. YA-PA Çocuk Kulübü üyelerinin, tıbbi bir sorunu olduğunda, Çocuk Gelişimi Uzmanımız tarafından üye doktora yönlendirilmektedir.